KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 14654007
nr 1465 4007
Färgetsningar
6 st, Oidentifierad konstnär. Signerade. Bildmått: 15x16cm, yttermått inklusive ram: 62x47cm
Kondition: en med skadad ram
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 maj 2022
kl 19:34:06
26/4 09:14:33